Technologie a lidé

Žijeme uprostřed mobilní technologické revoluce. Můžeme diskutovat o jejím rozsahu - nikoli o dopadech. V kapse nosíme zařízení, kterému z nostalgie říkáme telefon - a neuvědomujeme si, že jde o výkonný počítač, který je navíc připojený k rychlému internetu a díky aplikacím a periferiím je schopen doslova "všeho" co si dokážeme pomyslet. Je to něco, co změnilo a mění pravidla komunikace, nakupování, sdílení emocí a rozhodování se.

Tato změna možností technologií ještě více rozevírá mezigenerační nůžky. Ta nastupující generace (označována za Y a Z) právě s touto technologií dokáže efektivně pracovat a ještě více znevýhodňuje tu starší, která má zkušenosti - ale práci s technologiemi nezvládá.

Cílem připravovaného semináře je tuto skutečnost změnit. Chceme lidi, kteří mají praktické a hluboké zkušenosti, pro práci s technologiemi "doslova nadchnout". Ukázat jim, jak jim může pomoci v soukromém i pracovním životě, naučit je používat některé aplikace - změnit tak jejich postupy práce, zefektivnit je - ale především, přiblížit je k těm "mladším", kteří s mobilními zařízeními vyrostli a pomoci tak k jejich vzájemné spolupráci a respektu.

Jde o hledání cesty, jak využít zkušenosti a dovednosti těch "starších" a inovační potenciál těch "mladších" pro inovace uvnitř firmy.

Je prokazatelné, že rozdat mobilní telefony a tablety nestačí …

Věříme, že je potřeba věnovat velikou pozornost tomu, jak seznámení s technologiemi proběhne, jak účastníky pro jejich používání nadchneme a jak jim pomůžeme při překonávání těžkostí při změně návyků.

Nadchnout - myslíme tím, doslova ohromit, jak to celé funguje, jak je to jednoduché a užitečné

Inspirovat - ukázat že jde o zařízení použitelné v konkrétních pracovních situacích

Motivovat - představit set základních aplikací a postupů, se kterými dosáhnou "quick wins"

Podpořit - vytvořit zdroj další inspirace a nabídli přístup k praktickým tipům a trikům (pozor na zahlcení)

© Interior Studio 2023 | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!