inoBOX

"Bohužel, budoucnost již zdaleka není tím, čím bývala!", prohlásil kolem roku 1945 francouzský básník Paul Valéry. Ne všichni tenkrát pravděpodobně tušili, co tím myslí. Dnes té větě rozumíme úplně všichni. Náš business se transformuje doslova před očima a pandemie C-19 to vše jen urychlila. Jako by nám někdo v průběhu rozehrané hry sebral z rukou karty, znovu je zamíchal, rozdal a pak nás vyzval:

 "Jste na tahu!"

Všichni hledáme nové cesty a také nový obsah pro slova "INOVACE" či "KREATIVITA". Ptáme se lidí kolem sebe, hledáme inspiraci, nápady pro správná řešení.

je nástroj, který srozumitelně a zábavným způsobem proveden skupinu řešitelů procesem hledání inovačního řešení. Co k tomu potřebujete? Skupinu 3-6 účastníků (řešitelů), cca dvě hodiny času, propisku, lepíky POST-IT, mapu postupu, několik mincí a mobilní telefon s připojením k Internetu.

Dobu, kdy se díky masivnímu nástupu technologií mění pravidla podnikání a komunikace – a tím i chování a zvyky zákazníků. Společnosti zcela pochopitelně a správně hledají zdroje uvnitř, u svých zaměstnanců, kteří jsou v každodenním kontaktu s firemními procesy i se zákazníky, a mají tak možnost vidět příležitosti pro změny, úpravy a korekce.

Otázkou zůstává, jak je aktivně a smysluplně do procesu inovací zapojit – nebo jinými slovy, jak ve společnosti vytvořit produktivní inovační prostředí.inoBOX je jednoduchý, ale funkční nástroj, s jehož pomocí zavedete proces inovací do každodenního pracovního života vaší společnosti.

© Interior Studio 2023 | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!