Manifest

Jsme průvodci Business Mobility 2.0

Připravujeme společnosti a jejich zaměstnance na příchod generace lidí změny, tak aby s nimi dokázali naplno využít potenciál přechodu na Business Mobility 2.0 a svět, ve kterém s námi žije AI (umělá inteligence).

Nacházíme se uprostřed mobilní technologické revoluce, která od základu mění způsoby podnikání, komunikace, zvyklosti zákazníků a úroveň služeb. To, že máme po kapsách zařízení, kterému z nějakého, ne zcela jasného důvodu, stále říkáme mobilní telefon, v něm aplikace a to celé je připojené téměř nonstop k internetu zcela změnilo hru. Co se zdálo neotřesitelné a stabilní, dnes znovu bojuje o přežití. Koho by například, před 10 lety napadlo, že společnost NOKIA, gigant mobilního průmyslu, skončí. Ne, neumíme to udělat za vás. Nejsme ti, kdo vám změní váš business. Ti, kdo toho jsou schopni a udělají to, se nyní připravují na maturitu. A oni to udělají, vychovali jsme je tak. Mají sebevědomí, přístup k informacím a otevřený svět. To, co je dnes v jejich rukou hračka, bude za chvíli nástroj na změnu. Je otázka, jestli to udělají jako součást vaší společnosti - nebo někde v HUBu. V každém případě jsou tady, aby věci měnili a dávali do pohybu. Kdo o tom třeba jen chvíli pochyboval, dostal odpověď od nastupující AI, která vše již převrácené znovu převrací a nastavuje nová pravidla a podmínky businessu a vztahů mezi lidmi.

Připravíme vás na změny, které se na nás doslova valí. Vás, vaše lidi a pomůžeme vám vytvořit prostor, kde se budou cítit jako doma a plně využijí svůj potenciál ve váš prospěch a růst. Pomůžeme Vám nasadit mobilní technologie a využívat AI ve vaší každodenní práci. Zamilujete si to a budete vše s radostí ale s rozumem využívat. Vytvoříme ve vaší společnosti Inovační klima, aby se myšlenky a nápady nevytrácely, propojíme generace z pohledu vzájemného respektu a způsobu komunikace. 

Uděláme z vás magnet na ty nejlepší, co odcházejí ze škol a přemýšlejí, co se svým nadání a schopnostmi.

Technologie se řítí závratnou rychlostí, ať vám neujedou.
Technologie se řítí závratnou rychlostí, ať vám neujedou.
© Interior Studio 2023 | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!