Manifest

Nacházíme se uprostřed mobilní technologické revoluce, která od základu mění způsoby podnikání, komunikace, zvyklosti zákazníků, úroveň a formát služeb.

Vše se mění díky zařízení, které nosíme v kapse, a kterému z nostalgie říkáme telefon. Ve skutečnosti je to výkonný počítač se stále většími schopnostmi, o kterých většinou nemáme ani tušení.

Klíčem k budoucím úspěchům je propojení nastupujících generací (Y a Z) se zkušenostmi a znalostmi, které dnes máme my. To, co je dnes v jejich rukou hračka, bude zanedlouho nástrojem změn.

Připravíme vás na ně. Vás i vaše lidi naučíme využívat mobilní technologie, se kterými oni běžně pracují. Zamilujete si je! Zvýšíme produktivitu vaší práce a vytvoříme takové prostředí, kde se nebudou myšlenky a nápady vytrácet. Inovace se stanou každodenní součástí vašeho pracovního života. Propojíme generace na základě vzájemného respektu, efektivního a skutečně moderního způsobu komunikace.

Jen tak dokážete společně využít své zkušenosti a jejich potenciál.

Auta 3, kouč Čmoudík
mluví k McQueenovi

TAK ZA PRVÝ, SEŠ STAREJ, SMIŘ SE S TÍM, RYCHLEJŠÍ NEŽ HROM (ZÁVODNÍ AUTO NOVÉ GENERACE) NEBUDEŠ. – ALE MŮŽEŠ BEJT MAZANĚJŠÍ.