12 min o ...

Vstupenkou do celého konceptu je zhruba dvanáctiminutové video, které je natočené tak, aby představilo téma (například komunikace a formulace sdělení), ukázalo užitečnost vybraných nástrojů a inspirovalo k„akci“. Ambicí videa je ukázat zhruba tři doporučené postupy (tipy), které lze okamžitě nasadit do praxe.

Těm, kdo budou mít zájem o další informace, tipy a doporučení, spustíme přístup do portálu, kde bude připravený eLearningový program, webináře, další videa, odkazy na knihy a ukázky z nich, doporučené linky, diskusní fóra.

Až pro další skupinu těch, kdo vedle zájmu začali na některých změnách opravdu pracovat, je připraven workshop, kde mohou s lektorem diskutovat a řešit konkrétní zadání ze své praxe. Díky tomu, že se zde látka nebude vysvětlovat, může být veškerý čas věnován nácviku a konzultacím.

Zásadní výhodou tohoto konceptu je úspora prostředků na rozvoj. Video nahrazuje jednodenní formu klasického semináře. Představí téma a ukáže 1-3 klíčová doporučení. Další prostředky jsou pak použity pouze pro ty, kdo mají o téma opravdový zájem.

Zábavné eLearningy jsou postaveny na videoukázkách hraných herci. Vyrobili jsme je ve spolupráci se společností learn2grow www.learn2grow.cz. Napište si o demo přístup.